IT Horror Clown oyununun android hileli apk indirip IT Horror Clown hileli mod ile oynayabilirsiniz. IT Horror Clown Hile indir

IT Horror Clown Nasıl Hile Yapılır

IT Horror Clown, bu evi keşfederken, IT’nin palyaçosundan kaçmaya çalışırken kanınızda dolaşan korkuyu hissedeceğiniz bir korku oyunudur. Bunu yapmak için, her senaryoda ilerlemeniz ve kaçmanıza yardımcı olacak ipuçlarını bulmanız gerekir.
IT Horror Clown’un en ilginç yönlerinden biri, zorluk seviyenizi seçebilmenizdir. Bu sayede korku faktörünü her yaşa uygun hale getirecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Hangi seviyeyi seçerseniz seçin, ürkütücü, loş odalardan geçerken gerginliği hissetmeye hazır olmalısınız.
Pennywise asla çok geride kalmaz, bu yüzden sanal D-pad ile hareket etmeye devam edin. Ayrıca, bulduğunuz nesneleri saklayabileceğiniz bir sırt çantanız ve senaryodaki nesneler ve ipuçlarıyla etkileşim için işlem tuşlarınız mevcuttur.
IT Horror Clown, Pennywise’dan olabildiğince uzaklaşarak bu korkunç evden kaçma becerinizi test eder. Sinsi olun ve sessiz kalın ki sizi bulamasın, çünkü size baktığı zaman çok geç olacak.