Jurassic World Alive oyununun android hileli apk indirip Jurassic World Alive hileli mod ile oynayabilirsiniz. Jurassic World Alive Hile indir

Jurassic World Alive Nasıl Hile Yapılır

Jurassic World Alive, dinozorlar bulmak ve yakalamak için şehrin sokaklarını keşfetmek zorunda olduğunuz Pokemon GO tarzı bir oyun. Sadece bu değil, aynı zamanda her bir dinozordan DNA toplayabilir ve melezler ve yeni türler yaratmaya çalışabilirsiniz.
Jurassic World Alive’deki oynanış, yukarıda belirtilen Pokemon GO’ya benzer. Bunun anlamı, şehrinizdeki hareketleriniz doğrudan oyuna yansıtılır, bu yüzden aslında size yakın olan unsurlarla etkileşime girmeniz gerekir. Örneğin, bulunduğunuz yerden 500 metre uzaklıktaki bir parkta bir dinozor olduğunu görebiliyorsanız, onu yakalamak için fiziksel olarak oraya gitmeniz gerekir.
Beklediğiniz gibi, Jurassic World Alive’de dinozorlarınızı diğer oyuncuların dinozorlarına karşı koyabilirsiniz. Bu savaşlar basit bir gelişime sahiptir ve temel olarak, en güçlü dinozorlara sahip olan kazanır. Bu yüzden yaratıklarınızın DNA’sını maksimuma çıkarmak ve araştırmak ilginçtir.
Jurassic World Alive, dinozorları aramak için şehrin sokaklarını keşfetmenizi sağlayan eğlenceli bir oyundur. Hepsinden iyisi, filmlerden ve olağanüstü grafiklerden resmi lisanslara sahiptir.