Labyrinth 2 oyununun android hileli apk indirip Labyrinth 2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Labyrinth 2 Hile indir

Labyrinth 2 Nasıl Hile Yapılır

Labyrinth 2, labirentleri seviyor ve bir sonraki seviyeye geçecek bir uygulama arıyorsanız mükemmel bir oyundur. Eğer durum sizin için de öyleyse o zaman bu etkileyici görsellerden, eşsiz konseptten ve oyun çeşitliliğinden keyif alıcaksınız. Tüm labirentleri çözüp çözemeyeceğinizi görmek için çabalayın.
Labyrinth 2, en inanılmaz görsellerden bir kaçının keyfini çıkarırken farklı 3D labirentlerini keşfetmenize izin verir. Taş duvar ve tavansız klasik labirentin içine sizi yerleştiren normal mod ile oynayabilirsiniz. Burada farklı sekmeleri keşfetmek ve yol boyunca bulabileceğiniz tüm altınları toplamanız gerekir. Ayrıca ilerlemenizi durduracak blokları, doğru hızda kendinizi bu blokların üstüne atarak yıkmalısınız. Bazı karmaşık (ve oldukça ürkütücü) yer altı mezarlarını ve cehennemde asılı olan labirentleri de keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Sonuncusu, oyun modu ve tasarımı açısından muhtemelen en havalı olandır.
Farklı ortamlardan geçmek için tuşlara aşina olmalısınız. Hepsi de ekranda farklı belirli hareketlerle gerçekleştirilir. Bu yüzden, yaptığınız işe bağlı olarak daha hızlı ya da yavaş ilerleyecek, bir yöne ya da diğer yöne dönecek ve zıplayacaksınız. Labirentler etrafında nasıl hareket edeceğinize aşina değilseniz, daireler içine gidip orada kalırsınız ve yön duyunuzu kaybedersiniz (ki bu da oyunda ölümcül olabilir). Her bir oyun modu saatlerce keyif alabileceğiniz çeşitli seviyelere sahiptir.
Labyrinth 2, keşfedilmeyi bekleyen sırlarla dolu süper ilgi çekici konseptiyle inanılmaz eğlenceli bir oyundur. Labirentleri keşfedin ve son kupayı taşıyan gizli odayı bulun!