Las Aventuras del Cipitio oyununun android hileli apk indirip Las Aventuras del Cipitio hileli mod ile oynayabilirsiniz. Las Aventuras del Cipitio Hile indir

Las Aventuras del Cipitio Nasıl Hile Yapılır

Las Aventuras del Cipitio, Kolomb öncesi bir anlatıdan ve Salvador folklorunun bir ikonundan büyülü bir karakter olan Cipitio’nun kontrolünü ele geçirdiğiniz bir 2D platform oyunudur.
Las Aventuras del Cipitio’daki amaç basittir: Mümkün olduğunca çok farklı türde ürün toplamaya çalışırken ormana koşup atlamalısınız. En büyük başarınız tüm Tecomates’leri, muzları, paraları toplamak ve aynı zamanda sıçan vebasından kurtulmak olacaktır.
Oyun bu şekilde gider: Cipitio’yu ileri ve geri hareket ettirmenize yardımcı olan bir kontrol çubuğunuz var. Ayrıca, karakterinizi yüksek atlama yaptıran bir tuş sağa yerleştirilmiştir. Cipitio’nun yeteneklerinden biri, gerçekten yükseğe zıplamak ve hatta yeterli hızda uçabilmesidir. Buradaki amaç, ihtiyacınız olan tüm ürünleri almak için zıplamak ve uçmak, farelerin üzerinden atlamak ve farklı tuzaklardan ve uçurumlardan kaçarak ormandan geçmektir.
Las Aventuras del Cipitio sevimli görsellere ve gerçekten ilginç bir konsepte sahip basit ve eğlenceli bir oyundur.