LastCraft Survival oyununun android hileli apk indirip LastCraft Survival hileli mod ile oynayabilirsiniz. LastCraft Survival Hile indir

LastCraft Survival Nasıl Hile Yapılır

Bir aile, barış ve uyum içinde bir gün yaşayana kadar bir sığınakta kilitlenerek hayatta kalmak için kaçmak zorunda kalıyor. Bu, Pixel Gun 3D’nin yaratıcıları tarafından geliştirilen ve hedefleri yerine getirmek için farklı görevleri tamamlayabileceğiniz LastCraft Survival’ın arkasındaki öncül.
Grafikler ilk andan itibaren dikkat çekiyor: Oynadığınız 3D ortamlar Minecraft’taki modellemeyi oldukça anımsatır. Kontroller sezgiseldir ve bir D-pad kullanarak karakterinizi hareket ettirebilirsiniz. Darbeler vermek, ateş etmek, atlamak veya herhangi bir nesneyi kullanmak için ekranın sağ tarafında ayarlanmış eylem tuşları bulunur.
LastCraft Survival’da görünen farklı karakterlerle de etkileşimde bulunabilirsiniz. Bu yüzden, diğer aile üyeleri tarafından size verilen görevlere uymalısınız. Bunu yapmak için, sırt çantanızda taşıyabileceğiniz ve bu FPS boyunca gerektiğinde dışarı çıkarabileceğiniz çeşitli saldırılara, silahlara ve araçlara sahip olacaksınız.
Dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı gerçek zamanlı olarak yarıştığınız oyunda eğlenmek istiyorsanız, LastCraft Survival, arkadaşlarınızla küme modu görevlerine de katılabileceğiniz ve eğlenceyi katlanarak arttırabileceğiniz ilginç bir oyundur.