Legend Of Maratha Warriors oyununun android hileli apk indirip Legend Of Maratha Warriors hileli mod ile oynayabilirsiniz. Legend Of Maratha Warriors Hile indir

Legend Of Maratha Warriors Nasıl Hile Yapılır

Legend Of Maratha Warriors, insanlık tarihinin en büyük savaşlarından birinde Moğollara karşı savaşan Maratha Warriors ve onların lideri Shivaji Bhonsle’ın maceralarını anlatan yatay kaydırma platform oyunudur.
Legend Of Maratha Warriors oynanış oyun gerçekten çok basittir: Ana karakteriniz ortam boyunca otomatik olarak ilerler ve doğru anda atlamak, kaçmak ve saldırmak için doğru düğmeye tıklamanız yeterlidir. Kahramanınız her ne pahasına olursa olsun korunması gereken dört cana sahip, çünkü sıfıra ulaşırsanız seviyeye tekrar başlamak zorunda kalacaksınız. Ayrıca tüm seviyelere dağılmış paraları toplayabilirsiniz. Bu paralar keşfetmek için yeni ortamlar satın almanıza yardımcı olabilir.
Legend Of Maratha Warriors ışık ve gölgelerle oynayan eşsiz ve renkli görsellere sahiptir. Ayrıca, film müziği her savaşa sadece bu kahraman için uygun olan epik bir dokunuş katar.