Leo and Tig: Forest Adventures oyununun android hileli apk indirip Leo and Tig: Forest Adventures hileli mod ile oynayabilirsiniz. Leo and Tig: Forest Adventures Hile indir

Leo and Tig: Forest Adventures Nasıl Hile Yapılır

Vahşi ormanın kalbine yaptıkları yolculuklarında bir grup orman hayvanına yol gösterin ve Leo And Tig: Forest Adventures adlı eğlenceli aksiyon macersı çocuk oyununda onların yeni evini inşa edin.
Bu eğlenceli macera oyunu kolaydır: bir orman hayvanı seçin ( örneğin; bir kaplan, aslan, yaban domuzu, vb) ve vahşi ormana doğru yürümeye başlayın. Her bir hayvan kendisini eşsiz kılan bir özel yeteneğe sahiptir, fakat hangisini seçerseniz seçin göreviniz parlak ışıkları takip ederek vahşi ormanda bulunan Taiga Ağacına ve saklı hazine ve maceraların bulunduğu diğer gizli yerlere kadar gitmek. Bununla birlikte, sadece parlak ışıkları takip etmek kadar kolay olmayabilir çünkü bütün vahşi ormanlarda olduğu gibi Leo And Tig: Forest Adventures oyununda da yolunuz engellerle doludur ve her bir engelin üstesinden nasıl gelebileceğinizi çözmelisiniz. Örneğin, yolunuzu kapatan devasa bir kaya varsa onu yolunuzdan yuvarlayarak çekin ya da eğer eğreltiotlarından oluşan bir çalılığa rastlamışsanız bu çalılığı yolunuzdan çekmek için parmağınızı birkaç kez ekranda kaydırın. Bununla bitmez, oyunun hedeflerini tamamladıkça inanılmaz ödüller de kazanırsınız.
Leo And Tig: Forest Adventures büyüleyici grafiklere sahip eğlenceli, interaktif bir oyundur. Orman hayvanlarıyla harika zaman geçirirken bütün gizli yolları ve sakli hazineyi keşfedin!