PAYLAŞ

Lineage 2:Revolution APK indir

Lineage 2:Revolution APK oyunu sabırsızlıkla beklenen, heycan verici bir oyundur. Satıcı Netmarble Games Corp. imzalı uygulama 2017 Kasım ayı ortasında Türkiye piyasasına sunuldu. Sabırsızlıkla bekleyenler , karşılarında gerçekten de ‘ vay bee!! ‘ dedirtecek bir uygulamayla karşı karşıyalar. Gerek tasarım , gerek Görsel , Gerek oyun seslendirmeleri tatmin edecek güzellikte başarılı yapmışlar.

Lineage 2:Revolution indir

Lineage 2:Revolution ios 9.0 ve üstü sürümleri ve android işletim sistemine hizmet vermektedir.

Lineage 2:Revolution oyununun boyutu bence standart bir büyüklüğe sahip bir uygulama. Lineage 2:Revolution 1.2 gb lık boyutu ile piyasaya sunuldu. internet hızınıza bağlı olarak oyunu indirme süreleri farklılık gösterebilir. internetin mi yavaş ? Dilersen sitemizde internetini nasıl hızlandıracağın hakkında bir bilgilendirme yazısı ve bunun uygulaması mevcut. Wi-fi ‘ye bağlı mı değilsin ? Artık bunu kolay bir şekilde sitemizde çözümünü bulabilirsin.

Lineage 2:Revolution farklı ülkelerden gelen oyunculara ev sahipliği yapmaktadır. Dilersen ortak bir klan oluşturur dilersen onlarla savaşabilirsin. Karar senin. Farklı ülkelerinden gelen herkişiye özel olmasada Türkçe dahil 10 dil seçeneği mevcut.

APK nedir ?

Lineage 2:Revolution yaş sınırı 12’dir. Oyunu 12 veya 12 yaşından büyükseniz oynayabilirsiniz. Oyunda şiddet içeren animasyon, az da olsa gerçekçi şiddet, az derece müstehcen temalar bulunduğundan bu yaş sınırı gayet normaldir.

Oyunu indirip açmaya başardıysanız karşınıza oyunun gerçekçiliğini hissettirecek ana ekran çıkacaktır. Ana ekrana bir kere dokunduğunuzda sizden ekrana bir kere tıklamanızı isteyecektir. Tıklayıp devam edebilirsiniz. Burda ise karşınıza ‘ek dosyaları indirmek ‘ için sizden izin isteyen bir seçim butonu vardır.  Dikkat !! Bu indirilecek dosyanın boyutu 202.2 Mb’tır. Hattınızın internetinin kotasından düşmesini istemiyorsanız Wi-Fi’ye bağlı şekilde indirmenizi tavsiye ederiz. İzin verdiğiniz takdirde indirme işlemi gerçekleşmeye başlıyacaktır.

Lineage 2:Revolution indir

Lineage 2:Revolution APK kurulumu

Lineage 2:Revolution siz daha kayıt yaptıracağınızı zannederken bi anda kendinizi oyun içinde bulacaksınz. Size oyunu nasıl oynayacağınızı öğreterek başlıyor. Tabi daha önceden bu tarzda oyun oynadıysanız ve kontrollere hakimseniz bu gösterimleri geçebilirsiniz.

Lineage 2:Revolution Apk uygulaması çok gelişmiş özelliklere sahiptir. Lineage 2:Revolution Apk içerisinde bir çok seçenek bulunduran bir uygulamadır. Hangi seviyeye gelmek istediğinizi , ne kadar exp ‘nizin olmasını , kaç altına sahip olmak  istediğiniz seçebilirsiniz. Ve tüm bunların hepsi ücretsiz. indir ve hemen dene.

Lineage 2:Revolution APK

Lineage 2:Revolution APK uygulamasını nasıl çalıştırcaksınız?  Diğer APK uygulamaları gibi onu yap bunu yap oldu mu, olmadı mı gibi bir ikilimde bir sıkıntıyla karşılaşmazsınız. Lineage 2:Revolution APK uygulamasını indirdikten sonra Lineage 2:Revolution APK uygulamasını açmadan ilk önce oyunu açın. Lineage 2:Revolution APK uygulamasını şimdi açın. Lineage 2:Revolution APK sizin hangi oyunda olduğunuzu görür . Yapılan bu APK sayesinde oyunu gördükten sonra karşınıza hemen level seçimi exp seçimi altın seçimi gibi butonlar çıkacaktır. senin yapman gereken sadece miktar girip tamam tuşuna basmak gerisini APK uygulamamız hallediyor. Oyuna güncellemeler geldikçe yeni APK uygulamasını sitemizde bulabilirsiniz.

İyi oyunlar Dileriz…

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK