Live or Die: Survival oyununun android hileli apk indirip Live or Die: Survival hileli mod ile oynayabilirsiniz. Live or Die: Survival Hile indir

Live or Die: Survival Nasıl Hile Yapılır

Live Or Die: Survival, zombi kıyametinde hayatta kalan birkaç kişiden birini kontrol etmeniz konusunda meydan okuyan üçüncü şahıs bir RPG’dir. Karakteriniz oyuna bir ormanın ortasında çıplak olarak başlar. Şanslısınız ki gizemli bir iyiliksever size oyunun en başından itibaren yardım edecektir.
Live Or Die: Survival’ın en önemli taraflarından biri, diğer benzer oyunlarda olduğu gibi, araçlar toplamak ve oluşturmak zorunda olmanızdır. Evinizde duvarlardan, zeminlerden, çalışma masasına ya da şömineye kadar her şeyi inşa etmek için kullanabileceğiniz odun, kenevir, taş ve bir dizi diğer hammaddeyi toplayabilirsiniz. Ayrıca çekiçler, çiviler, mızraklar ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Haritada raunda başladığınız yerde kendi evinizi ve harekat üssünüzü inşa edebilirsiniz. Daha sonra, dünyanın birçok yerinde, kaynaklar ve hazinelerle dolu yeraltı sığınakları bulabileceğiniz diğer alanlarda da oynayabilirsiniz.
Live or Die: Survival, büyüleyici Last Day of Earth oyunundan bariz bir şekilde esinlenmiş süper eğlenceli bir RPG’dir. Oyunda onlarca yer ve nesne, süper eğlenceli ve eksiksiz bir işçilik sistemi ve mükemmel görseller vardır. Çok yenilikçi bir şey sunmasada, öne çıkan bir oyundan bahsediyoruz.