Mech Battle oyununun android hileli apk indirip Mech Battle hileli mod ile oynayabilirsiniz. Mech Battle Hile indir

Mech Battle Nasıl Hile Yapılır

Mech Battle, oyuncuların bir grup dev robotun kontrolünü ele geçirdikleri bir 3D aksiyon oyunudur. Amaç, savaşta olan diğer korkunç robotlarla yüzleşmek. Sekiz mecha robotu savaş alanına hakimdir, ancak kazanan kişi olarak sadece biri ortaya çıkabilir.
Mech Battle’daki kontrol sistemleri çok basit ve sezgiseldir. Ekranınızın soluna doğru, her bir ‘mecha’ için hareketi kapsayan kontrolü bulacaksınız ve sağ tarafta sahip olduğunuz her bir silah için eylem tuşlarını göreceksiniz. Ayrıca sağınızda bir kamera kontrolü mevcuttur, böylece üç farklı açıdan görüntüleyebilirsiniz.
Bir savaş ile bir sonraki savaş arasında, ekipmanınızı ‘mecha’larınızın her biri için kişiselleştirebilirsiniz. Dev makineli tüfekler, plazma toplar, lazer ışınları, füze rampaları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yarım düzine farklı silahtan birini seçin. Her silahın elbette kendine özgü avantaj ve dezavantajları mevcuttur.
Mech Battle, çok eğlenceli çevrimiçi savaşlar sunan mükemmel bir 3D aksiyon oyunudur. Ayrıca grafikleri olağanüstüdür. Ayar menüsünden, bir temayı seçebilir ve grafiklerini ayarlayabilirsiniz, bunları belirli Android cihazınıza en iyi uyacak şekilde uyarlayabilirsiniz.