Medal of King oyununun android hileli apk indirip Medal of King hileli mod ile oynayabilirsiniz. Medal of King Hile indir

Medal of King Nasıl Hile Yapılır

Medal of King, bir terörle mücadele ekibinin teröristlerle (ve zaman zaman rehineler) dolu bir eve baskın düzenlediği büyük ‘Rainbow Six Siege’den esinlenilen üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Takımların her biri, elbette, tamamen insan oyunculardan oluşuyor.
Medal of King’deki kontroller, ekranın sol tarafındaki d-pad ve sağdaki hareket düğmeleri ile bu tür için tipiktir. Kurulum seçeneklerinde, istediğiniz gibi kontrolleri de özelleştirebilirsiniz.
Medal of King’deki oyun gelişimi ‘Rainbow Six Siege’e benzer. Teröristler bazı tuzaklar koyabilirken, terörle mücadele ekibi dronlar kullanarak evi ilk birkaç saniyede inceleyebilir. Bu süreden sonra, terörle mücadele ekibi tüm düşmanları dışarı atmaya çalışmak için kaleye girmelidir.
Medal of King, Ubisoft’un başarılı oyunu ‘Rainbow Six Siege’ e benzer bir oyun deneyimi sunan mükemmel bir alternatif. Oyun ayrıca olağanüstü grafiklere ve hassas ve tamamen özelleştirilebilir kontrol sistemine sahiptir.