Metal Soldiers 2 oyununun android hileli apk indirip Metal Soldiers 2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Metal Soldiers 2 Hile indir

Metal Soldiers 2 Nasıl Hile Yapılır

Metal Soldiers 2, kendinizi görevi yüzlerce rakip askerin saldırılarıyla hayatta kalarak mümkün olduğunca ileri gitmek olan bir paralı askerin yerine koyduğunuz aksiyon ve platform oyununun devamıdır.
Bu oyun, giderek daha zor seviyeleri yenmek ve hedefinizi geliştirmek zorunda olduğunuz yetenek ve aksiyonların bir kombinasyonudur. Oyuna, nerede veya ne zaman bulursanız bulun, herhangi bir nesneyi öldürmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm hamleleri kavramanıza yardımcı olacak bir öğretici ekleyerek başlayacaksınız. Tüm bu hamleleri kavradığınızda, ilk seviyeye başlayacaksınız. Seviyelerin her biri, size tüm düşmanları öldürmek ve daha sonra sizi götürecek olan helikoptere güvenli ve sağlam bir şekilde ulaşmak zorunda kalacağınız farklı bir mücadele sunacaktır.
Oynarken, diğer askerlerin atışlarından, gökten düşen bombalardan ve doğru hedefi vurduğunuzda açılan kapıları kapatmanız gerekir. Ayrıca bir tank savaşına katılmanız ve süre dolmadan seviyeyi tamamlamanız gerekir. Metal Soldiers 2’nin keyfini çıkarın ve hedefinizi ve becerinizi, kalp krizi geçirecek kadar yoğun seviyelerde test edin.