Mighty Heroes oyununun android hileli apk indirip Mighty Heroes hileli mod ile oynayabilirsiniz. Mighty Heroes Hile indir

Mighty Heroes Nasıl Hile Yapılır

Marvel Mighty Heroes, Marvel evrenindeki Iron Man, Starlord, Captain America, Thor ve Spider-Man gibi en büyük karakterlerden bazılarını kontrol ettiğiniz dört kişilik bir işbirliği aksiyon oyunudur.
Marvel Mighty Heroes’daki oyun sistemi çok basittir ve aynı anda üç karakteri kontrol etmenizi sağlar. Her çatışmadan önce, hangi üç süper kahramanı savaşa sokmak istediğinizi seçmelisiniz ve kilidini açmış olanlar arasından seçim yapmalısınız. (Hulk, Iron Man ve Gamora ile başlarsınız.) Aksiyon başladıktan sonra karakterleri değiştirmek için resimlere tıklamanız yeterlidir.
Marvel Mighty Heroes’daki ana oyun modu dört oyunculu işbirliğidir. Bu modda, diğer oyunculardan daha fazla düşman öldürmeye çalışmak için 45 saniyeniz var. Bunu yapmak için karakterinizin tüm özel güçlerini kullanmanız gerekecek – ve birçoğu var.
Marvel Mighty Heroes, olağanüstü grafiklere sahip basit ama eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Marvel lisansını iyi kullanır ve hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli olabilir.