Mini Car Road Killer Zombis oyununun android hileli apk indirip Mini Car Road Killer Zombis hileli mod ile oynayabilirsiniz. Mini Car Road Killer Zombis Hile indir

Mini Car Road Killer Zombis Nasıl Hile Yapılır

Mini Car Road Killer Zombis, bir zombi istilasına karşı nihai yarışı kazanmak için mücadele ettiğiniz süper eğlenceli bir oyundur. Yolda hayatta kalmak için gereken özellik sizde var mı? Peki, uygulamayı indirin ve öğrenin!
Göreviniz basit: bir yarışta zombilere karşı mücadele edersiniz. Bazı garip zombiler, Mini Car Road Killer Zombis’teki arabayı nasıl kullanacağını bilir ve onlara karşı yarışmanız ve kazanmanız gerekir. Dünyaya, bir zombi karşısında daha fazla reflekslere sahip olduğunuzu ve direksiyonda en hızlı olduğunuzu gösterin!
Yarışı canlı ölüler karşısında kazanmak için, tuşları bilmek zorundasınız. Neyse ki, bu çok kolay bir iş: aracınızın yönünü kontrol eden bir tuş mevcut. Bu kadar. Ne kadar çok oynarsanız, hayatta kalmak o kadar zor olur ki yol daha kalabalıklaşır ve tüm dikkatinizi otomobillerin geri kalanından kaçmaya vermeniz gerekir.
Panik yapmayın, aracınız gerçekten güçlü bir canon içeriyor. Yol boyunca tonlarca mühimmat bulacaksınız, bu yüzden bu can sıkıcı arabalardan kurtulmak ve yolun kralı olmak için mümkün olduğunca çok topladığınızdan emin olun.
Mini Car Road Killer Zombis, eğlenceyi, zorluğu, arabaları ve zombileri tek bir yerde birleştiriyor. Daha ne istenebilir ki?