Monster Hammer oyununun android hileli apk indirip Monster Hammer hileli mod ile oynayabilirsiniz. Monster Hammer Hile indir

Monster Hammer Nasıl Hile Yapılır

Monster Hammer, düzinelerce zindana girme ve içeride saklanan canlı ne varsa hepsinden kurtulma konusunda meydan okuyan süper eğlenceli yetenek-temelli bir oyundur. Eğer yetenek temelli oyunları seviyorsanız ve herhangi bir durumdan canlı olarak kurtulma yeteneğinizi göstermek istiyorsanız; bu macera, yolculuğunuzun en son milimetresini dahi hesaplamanız gereken yüzlerce metreyi keşfetmenize olanak sağlayacaktır.
Monster Hammer oyununda, silahı tokmağı olan ve sürekli ileri giden bir karakteri kontrol edersiniz. Karakter daima aynı hızda otomatik olarak hareket eder bu nedenle tek endişe etmeniz gereken konu saldırmaktır. Yol boyunca karşınıza tokmağınızla yok etmeniz gereken canavarlar çıkacaktır; saldırmak için ekrana dokunun ve rakibinize erişmek için doğru zamanı ve uzaklığı hesapladığınızdan emin olun.
Eğer şanslıysanız saldırdığınız canavarlar uçacaklar, diğer canavarları harekete geçirecekler ve zindanın sonundaki hazineyi bulmanız için size yol göstermiş olacaklardır. Bazen, karşınıza tek bir yaratık çıkar fakat bazense grup halinde gelirler; bu durumda doğru bir şekilde saldırmanız gerekir.
Diğer taraftan, Monster Hammer oyununda savunmanızı ve saldırı stratejilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak hazineler bulursunuz bu sayede bir canavar size çarptığında oyuna tekrar başlamak zorunda kalmadan ikinci bir şans elde edersiniz. Bu çılgın maceranın tadını çıkarın ve bütün canavarlara karşı yeteneklerinizi teste tabi tutun.