Monster Hunter Explore oyununun android hileli apk indirip Monster Hunter Explore hileli mod ile oynayabilirsiniz. Monster Hunter Explore Hile indir

Monster Hunter Explore Nasıl Hile Yapılır

Monster Hunter Explore, dev canavarları avlamak için bir araya getiren mobil için bir Capcom spin-off’udur, ancak bu sefer, dokunmatik ekranlara tam olarak uyum sağlayan kontroller ile akıcı bir oyun deneyimi sunar.
Bu MMO’da daha önceki tekrarlarla ilgili temel fark, sadece açık bir dünya oyunu olmamasıdır. Daha ziyade, misyonları açmanız ve haritanızda bir masa oyun tahtasıymış gibi ilerlemeniz gerekir. Her alanda dükkanlar, sohbet edecek insanlar ve elbette her türlü yaratık mevcuttur.
Görevler, tek ihtiyacınız olan tek bir aksiyon düğmesine basmanız gereken kısa savaşlardan oluşan bir zincirden oluşur. Buradan tek bir el kullanarak dikey modda bütün oyunun tadını çıkaracaksınız.
Görevleri tamamladığınızda, ekipmanınızı genişletmek için yeni öğelerin ve diğer kaynakların kilidini açmak için yeni kaynaklar kazanacaksınız. Ayrıca, yeni oyun modlarına ve bitirmek için yardıma ihtiyaç duyacağınız zorlu görevlere erişim kazanacaksınız. Monster Hunter Explore’un, 4 oyuncuya kadar ortak görevleri aracılığıyla başka bir eğlenceli öğe kattığı yer burası.