mostafa fight dragon oyununun android hileli apk indirip mostafa fight dragon hileli mod ile oynayabilirsiniz. mostafa fight dragon Hile indir

mostafa fight dragon Nasıl Hile Yapılır

Mostafa Fight Dragon, cesur bir kaşif ile platformlarda ilerlemenizi sağlayan bir aksiyon ve macera oyunudur. Yol boyunca, devasa bir çekiçle parçalayarak tonlarca düşmanla savaşmak zorunda kalacaksınız. Grafiklerin çoğu, Capcom’daki klasik oyun Cadillacs & Dinozorlardan alınmıştır.
Mostafa Fight Dragon’daki grafikler 2D’dir. Oynanışı çok zor değildir; tek yapmanız gereken ileri gitmek, geri gitmek ve atlamak için oklara dokunmak. Silah simgesine tıklayarak silahınızı ateşleyebilirsiniz.
Ne kadar cephane kullandığına dikkat etmelisiniz yoksa cephaneniz tükenebilir. Seviyeler arasında ilerledikçe, silahını yeniden yüklemek için daha fazla cephane bulabilirsiniz. Mostafa Fight Dragon’da, rampalara dikkat etmeniz ve onları çabucak geçmeniz çok önemlidir, böylece boşluğa düşmezsiniz.
Hayal edebileceğinizden çok daha fazla tuzakla dolu seviyelerde ilerlemek için harika bir zaman geçirmek istiyorsanız, Mostafa Fight Dragon, hiçbir düşmanın içeri girmemesi için çevreye çok dikkat etmeniz gereken oyunlardan biridir.