Ninja Jumper 2015 oyununun android hileli apk indirip Ninja Jumper 2015 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Ninja Jumper 2015 Hile indir

Ninja Jumper 2015 Nasıl Hile Yapılır

Ninja Jumper 2015, her gece becerilerini geliştirmek için eğitim yapan küçük bir ninjayı oynattığınız bir beceri oyunudur. Konsantre olun ve görünen tüm engelleri aşın, böylece gezegendeki en iyi gizli savaşçı olarak zirveye çıkmayı başarın.
Bu eğlenceli oyunda, her gece farklı bir yola çıkarsınız ve bu yollarda her ninjanın yenmesi gereken engellerle karşılaşırsınız. Tabiki, ilk gecenizde katil bıçaklar ve kutularla baş etmede sorun yaşamazsınız fakat ilk haftanın sonunda oklardan, mızraklardan ya da kötü yerleştirilen kaktüslerden kaçınmak o kadar da kolay değildir. Reflekslerinizi geliştirmek için mümkün olduğunca pratik yapın.
Amacınız dünyanın en iyi ninjası olmak olmasına rağmen, esas göreviniz toplayabildiğiniz kadar çok yıldız toplamak. Bu, skorunuzu yükseltecek ve Ninja Jumper 2015’te yükselmek için ihtiyacınız olan puanı kazanmanızı sağlayacak. Unutmayın ki, oyunda ilerledikçe ayağınızın altındaki zemin hızlanacak; bu yüzden hem size yakın olan engellere hem de kolayca arkanızdan gelen engellere dikkat etmelisiniz.
Oyunda üç seviye mevcut: ilki gizli iş dünyasındaki başlangıç seviyesindekiler için, diğeri her türlü testi geçebilmiş ve daha zor olanları denemeye hazır olanlar için ve üçüncüsü ise her türlü engelden kaçmada usta olan uzmanlar için. Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve şehirdeki en iyi ninjanın kim olduğunu onlara gösterin.