Noodleman.io oyununun android hileli apk indirip Noodleman.io hileli mod ile oynayabilirsiniz. Noodleman.io Hile indir

Noodleman.io Nasıl Hile Yapılır

Noodleman.io, bütün rakiplerden daha uzun süre hayatta kalmaya çalışılan rastgele senaryolarda bir kaç oyuncunun dövüştüğü Humans Fall Flat oyununa benzeyen bir dövüş oyunudur. Son kalan oyuncu kazanandır ve ödülü evine götürmeyi hakeder.
Noodleman.io’nun oyun planı çok basittir. Sol başparmağınızla karakterinizi yürütebilir ve sağ başparmağınızı rakiplerinizi yakalamak ve fırlatmak adına saldırı butonuna dokunmak için kullanabilirsiniz. Bir başka oyuncu sizi yakaladığında kaçabilmek için olabildiğince hızlı bir şekilde saldırı butonuna dokunun.
Noodleman.io’daki dövüşler uzun sürmez. Eğer rakibiniz sizi senaryonun dışına fırlatırsa tek yapmanız gereken baştan başlamak ve tekrar denemektir. Bir oyunu her başlatışınızda farklı bir senaryoda oynarsınız ve her biri birkaç detayla tümüyle eşsizdir.
Noodleman.io oldukça iyi grafikleri ve eğlenceli fizik kuralları ile harika vakit geçireceğiniz bir dövüş oyunudur. Oynarken kazanacağınız madeni paralarla yeni oyun modlarının ve karakteriniz için farklı ten renklerinin kilitlerini açabilirsiniz.