ONE PIECE Bounty Rush oyununun android hileli apk indirip ONE PIECE Bounty Rush hileli mod ile oynayabilirsiniz. ONE PIECE Bounty Rush Hile indir

ONE PIECE Bounty Rush Nasıl Hile Yapılır

ONE PIECE Bounty Rush, dört oyuncuya kadar güçlerini birleştirip başka bir korsan grubuyla yüzleşmeye meydan okuyan gerçek zamanlı bir MOBA’dır. Hedefiniz: rakip takımdan daha fazla ganimet elde etmek. Bunu yapmak için, diğer oyunculara ve diğer küçük düşmanlara karşı savaşmalısınız.
ONE PIECE Bounty Rush’taki kontroller, ekranın sol tarafındaki “çubuk” ve sağdaki saldırı tuşları ile dokunmatik ekranlara gerçekten iyi uyarlanmıştır. Ayrıca, ekranın sağ tarafında takım arkadaşlarınıza “emojiler” ve mesajlar gönderebileceğiniz tuşlar da bulacaksınız.
ONE PIECE Bounty Rush, beş sınıfa ait bir dizi farklı karakteri kontrol etmenizi sağlar: savaşçılar, destekçiler, atıcılar, kılıç ustaları ve tanklar. Örneğin Luffy, birlikte oynayabileceğiniz ana savaşçılardan biridir; Zoro ise mükemmel bir kılıç ustasıdır. Karakterleri nasıl birleştireceğinizi öğrenmek, zaferiniz için çok önemli olacaktır.
ONE PIECE Bounty Rush, mükemmel kontrollere, olağanüstü görsellere, farklı ortamlara ve çok sayıda karizmatik karaktere sahip harika bir MOBA. Kurulum seçeneklerinde, oyunun görsellerini Android akıllı telefonunuzun ihtiyaçlarına göre uyarlayabilirsiniz.