P.T. Mobile: The hills are silent oyununun android hileli apk indirip P.T. Mobile: The hills are silent hileli mod ile oynayabilirsiniz. P.T. Mobile: The hills are silent Hile indir

P.T. Mobile: The hills are silent Nasıl Hile Yapılır

P.T. Mobile: The hills are silent, adından da anlaşılacağı gibi mükemmel oyun P.T.nin öncülünü doğrudan kopyalayan bir korku oyunudur. Temel olarak, bazı şeylerin azar azar değişmeye başladığını gözlemlerken, karanlık bir koridorda tekrar tekrar yürümeniz gerekir. Ya da değişmediğini?
P.T. Mobile: The hills are silent’daki kontroller, çok sezgiseldir: Soldaki d-pad’i kullanarak hareket edebilirsiniz, sağdakiler ise her yöne bakmanızı sağlar. Aslında, sağ taraftaki, kameranın kontrolünü biraz karmaşıklaştırıyor ve oyuna ekstra bir gerilim katıyor.
P.T. Mobile: The hills are silent’daki hikaye tıpkı P.T.deki gibi gelişir. Koridorun sonuna gelip kapıdan geçtikten sonra, kendinizi salonun başında bulursunuz. Ve bu, gerçekten garip bir şey olana kadar olur.
P.T. Mobile: The hills are silent, orijinali kadar iyi olmayan grafiklerle birlikte, P.T.’nin açık bir kopyasıdır, ancak yine de benzer bir konsepte sahiptir. Meselenin gerçeği, oyun en iyisi olmasa da, sizi en azından bir iki kere korkutma garantisi verir.