Penguin Run – Pengu Big Adventure Run Game! oyununun android hileli apk indirip Penguin Run – Pengu Big Adventure Run Game! hileli mod ile oynayabilirsiniz. Penguin Run – Pengu Big Adventure Run Game! Hile indir

Penguin Run – Pengu Big Adventure Run Game! Nasıl Hile Yapılır

Penguin Run – Pengu Big Adventure Run Game! süper sevimli bir penguene, karşılaştığı tüm yıldızları ve mısır koçanlarını toplamasına yardımcı olmak için ortamların her birinde yol göstermesi için size meydan okuyan bir platform oyunudur.
Penguin Run – Pengu Big Adventure Run Game! de görsel bileşenler oldukça harika ve kesinlikle bu eğlenceli maceraya dalmanıza yardımcı olacak unsurlardan biri. Öyleyse, kahramanın düşmana veya engele karşı çarpışmadığından emin olmak için kontrollerde ustalaşmalısınız.
Küçük pengueninizin ortamların her birinde ilerlemesine yardımcı olmak için, sadece ileri veya geri oklara tıklamanız yeterlidir. Ancak, düşmanlardan birine vurması veya atlaması gerekiyorsa, ekranın sağ tarafında bulunan kontrolleri kullanabilirsiniz.
Penguin Run – Pengu Big Adventure Run Game! penguenin her bir hedefi tamamlamasına yardımcı olurken sizi eğlendirecek. Korkmayın, her düşmanı atlatın ve her seviyenin sonunda galip gelin.