Polar Survival oyununun android hileli apk indirip Polar Survival hileli mod ile oynayabilirsiniz. Polar Survival Hile indir

Polar Survival Nasıl Hile Yapılır

Polar Survival, ayakta kalan son 99 oyuncuya karşı oynadığınız bir hayatta kalma oyunudur. Bu savaş oyununda aksiyon, ilk başta göründüğünden daha tehlikeli olan karla kaplı bir dünyada gerçekleşir.
Helikopteride dışarı atladıktan sonra, kahramanınız ortama girer. Bu andan itibaren Polar Survival’daki amacınız, bu donmuş dünyayı rakiplerinizi aramak için gezmektir. Birbirinizle karşılaştığınızda, önce size saldırmadan önce düşmanlarınızı çıkarın. Bununla birlikte, gerektiğinde ateş açabilmeniz için erken silah toplamak önemlidir.
Topladığınız tüm silahlar ve cephane ekranın altında. Silahları veya kanatlı silahları ihtiyaçlarınıza veya düşmanınızın koşullarına bağlı olarak değiştirmek için bu alanı kullanın. Sonunda, asıl amacınız hayatta kalmak ve yol boyunca düşman saldırılarını önlemek.
Polar Survival, teknik düzeyde etkileyici olmaktan daha az olmasına rağmen, düşmanca bir ortamda hayatta kalma heyecanını deneyimlemenizi sağlayan eğlenceli bir savaş oyunudur.