Prey Day oyununun android hileli apk indirip Prey Day hileli mod ile oynayabilirsiniz. Prey Day Hile indir

Prey Day Nasıl Hile Yapılır

Prey Day, bir zombi kıyametinde hayatta kalan birkaç kişiden birini oynayabileceğiniz üçüncü şahıs bir MMORPG’dir. Karakteriniz hastanede neredeyse çıplak olarak oyuna başlar. İlk hedefiniz, bir miktar kıyafet ve bir silah elde etmek, böylece kaçabilir ve bir sığınağa güvenli bir şekilde gidebilirsiniz.
Prey Day’in temel özelliklerinden biri, bu türdeki diğer oyunlarda olduğu gibi, kaynakları toplamak ve her türlü nesneyi oluşturmak. Doğadan odun, kenevir, taş, mineral, et, sebze ve daha fazlasını alabilirsiniz. Ve bu malzemelerle duvarlardan ve zeminden çalışma masalarına ve sandıklara kadar her şeyi yapabilirsiniz. İş yerinizi aldıktan sonra, her türlü aleti oluşturabilirsiniz: çekiçler, baltalar, bıçaklar, kılıçlar ve çok daha fazlası.
Haritadaki maça başladığınız bölgede evinizi kurabilirsiniz ve burası sizin operasyon üssünüz olabilir. Karakteriniz ölürse, otomatik olarak oraya geri dönersiniz. Çevrenizde onlarca farklı türden yer mevcut: hastaneler, parklar, alışveriş merkezleri, evler ve çok daha fazlası.
Prey Day, ‘Last Day on Earth’den açıkça esinlenilen, ancak çok daha fazla kentsel ortam içeren mükemmel bir MMORPG. Oyunda tonlarca konum ve nesne, eğlenceli ve eksiksiz bir işçilik sistemi ve harika grafikler yer alıyor. Olağanüstü bir oyun.