Radiation Island Free oyununun android hileli apk indirip Radiation Island Free hileli mod ile oynayabilirsiniz. Radiation Island Free Hile indir

Radiation Island Free Nasıl Hile Yapılır

Radiation Island Free, oyuncuların deniz kazazedesi olarak görünüşte boş bir adanın uzak bir sahilinde uyandıkları bir hayatta kalma macera oyunudur. Yiyecek ve malzemeler ararken gizemli yıkıntıların arasında yavaş yavaş gizemleri açığa çıkarmaya başlarsınız.
Radiation Island Free’nin kontrol sistemleri çok basittir ve kolayca kişiselleştirilebilir. Varsayılan ayarında, karakterinizi solunuzda bulunan sanal joystick ile hareket ettirirsiniz. Ekranın herhangi bir yerine dokunduğunuzda sahnede etrafa saçılmış olan malzemeleri keşfedersiniz. Artı, yolunuzda ilerlerken karşınıza çıkan malzemeleri kullanarak ana menüden yeni malzemeler işleyebilirsiniz. Demirden: bulduğunuz eşyaları kullanarak baltalar, sivri uçlu çubuklar, yaylar, oklar, silahlar, kasklar, zırhlar, bandajlar, ilaç ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Maceranın başında tek gerçek ilginiz hayatta kalabilecek kadar sağlıklı olmak için yiyecek bulmaktır. Şanslısınız ki, bu adada kendinize bir kaç silah yaptıktan sonra toplamak için bol bol vahşi meyve ve avlamak için egzotik hayvanlar bulursunuz. Gece olur olmaz, uyumak için bir yere ve bir şekilde çatısı olan bir barınağa ihtiyacınız olacaktır. Bu temel ihtiyaçları sağladıktan sonra gerçek sıkıntılar başlar.
Radiation Island Free mükemmel bir hayatta kalma macerası oyunudur. Güzel grafikleri ve göreceli olarak yüksek derecede kişiselleştirmesi, hit TV programı Lost’ı anımsatan bu açık dünya hayatta kalma hikayesinde eğlenceli saatler geçirmenizi sağlar.