Rage of the Gladiator oyununun android hileli apk indirip Rage of the Gladiator hileli mod ile oynayabilirsiniz. Rage of the Gladiator Hile indir

Rage of the Gladiator Nasıl Hile Yapılır

Birinci şahıs aksiyon oyunu Rage of the Gladiator’da, savaş alanındaki diğer savaşçılardan saygı kazanması gereken ve kendi yaşamını kazanması gereken bir gladyatörü oynayacaksınız.
Bu birinci şahıs savaş sistemi oldukça basittir. Kaçmak için iki tuş (sol veya sağ), kalkanınızla bloke etmek için bir tuş, iksir kullanmak için iki tuş ve elbette düşmanlarınıza farklı silahlarla saldırmak için temel tuş olacak.
Oyun ilerledikçe, normalde ünlü mitolojik yaratıkları temsil eden tonlarca farklı düşmanla yüzleşme fırsatına sahip olacaksınız. Bu, bir Minotor, Medusa, Şeytan, Ork ve hatta bir Seyirciye karşı çıkacağınız anlamına gelir.
Bu düşmanların her birini farklı bir son hamle ile bitirebilirsiniz, bu yüzden Minotaur’u öldürdüğünüzde oyunun en hızlı düşmanlarından biri olan Ninja’yı öldürdüğünüzde aynı animasyonu göremezsiniz.
Rage of the Gladiator’daki ana macerayı bitirdiğinizde yeni zorluk seviyelerinin kilidini açacaksınız. Daha sonra aynı hikaye üzerinden ama çok daha sert rakiplerle oynayabilirsiniz.
Rage of the Gladiator, muhteşem grafiklere ve dokunmatik ekranlara mükemmel şekilde uyarlanmış bir kontrol sistemine sahip olağanüstü bir aksiyon oyunudur. Bu oyunu tekrar oynamanın çok büyük bir değeri var, özellikle de tamamen ücretsiz olduğu düşünüldüğünde.