Raidfield 2 oyununun android hileli apk indirip Raidfield 2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Raidfield 2 Hile indir

Raidfield 2 Nasıl Hile Yapılır

Raidfield 2 Raidfield 2, temel olarak Battlefield destanının oyun deneyimini Android cihazlara dönüşürmeye çalışan çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Ve bunu, tank veya uçakla olduğu kadar yaya olarak da keşfedebileceğiniz çok büyük seviyeler sayesinde yapmayı başarır.
Raidfield 2’deki kontroller, dokunmatik ekranlara çok iyi adapte edilmiştir. Sol baş parmağınızla askerinizin, tankınızın veya uçağınızın hareketini kontrol edersiniz ve sağ baş parmağınızla ise ateş etmek, el bombası atmak veya mayın döşemek gibi farklı eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Söz konusu savaştaki rolünüzü seçmeye gelince, birçok imkanınız mevcut. Sadece üç farklı tank ve uçak arasından seçim yapmakla kalmaz, aynı zamanda birkaç farklı asker sınıfı arasından da seçim yapabilirsiniz: keskin nişancı, sağlık görevlileri, saldırı birlikleri ve bomba uzmanları. Ve her sınıfın açıkça kendi yetenekleri ve silahları vardır.
Raidfield 2’de her maçtaki fikir genellikle düşman bölgesini yakalamaktır. Bunu yapmak için, kendi tarafınızın bayrağını söz konusu alana yerleştirmeniz ve düşmanlarınız sizi alt etmeden önce pozisyonunuzu korumanız gerekir.
Raidfield 2, mükemmel grafikleri ve çok iddialı bir öncülü olan muazzam bir aksiyon oyunudur. Tek sorun, oyunun tüm potansiyelini tecrübe etmek istiyorsanız, çok sayıda oyuncuya ihtiyacınız olacak.