PAYLAŞ

Rise of Darkness,savaş oyunlarını sevenler için yapılmış online kaliteli rpg oyunu Rise of Darkness oynamak isteyenlere önerilir.

unnamed

Kılıçlar, zırhlar, çelik kostümler, patronlar köleler ile muazzam bir oyun sizleri bekliyor! Güçlendirilmiş özellikleri ve kaliteli efektleri ile kendinizi bir kahraman gibi hissederek oyun içinde başarıya ulaşan! Android cihazlarınızda ücretsiz ve hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Rise of Darkness’da karanlığa hizmet eden zebaniler tarafından işgal edilmiş bir dünyanın kaosa sürüklenmesine tanık oluyoruz.

unnamed-1

Zebaniler dünya üzerindeki her şeyi yok etmek için çabalarken bir kahraman onları durdurabilmek için mücadele başlıyor. Kendi güçleriyle bu işin gerçekleşemeyeceğini anlayan kahraman kadim iblislerin güçlerine başvurmak zorunda kalıyor. Bu iş için kan kristallerini ele geçirmesi ve içlerindeki gücü açığa çıkarması gerekiyor. Kan kristallerini kontrol ettikçe iblislerin güçlerini kazanabiliyor ve bu sayede adalet için veya kötülük için savaşabiliyor.

3_rise_of_darkness

 

«Rise of Darkness v1.2.81004 MOD APK – MEGA HİLELİ»

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK