Rivals at War: Firefight oyununun android hileli apk indirip Rivals at War: Firefight hileli mod ile oynayabilirsiniz. Rivals at War: Firefight Hile indir

Rivals at War: Firefight Nasıl Hile Yapılır

Rivals at War: Firefight, düşman ekipleriyle karşılaşacağınız bir asker filosunu kontrol ettiğiniz stratejik bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur.
Oyunun mekaniği çok basit. Başparmağınız ile askerlerinizin amacını kontrol ederken, diğer parmağınızı bir yerden bir yere taşımak için kullanırsınız. Ancak, artı göstergenizde her düşmana sahip olduğunuzda otomatik olarak ateş ederler.
Savaşları kazanırken askerlerinizi geliştirebilirsiniz. Hedeflerini, hızlarını, savunmalarını, vb. geliştirmek için yeni beceriler satın alabilirsiniz. Ve en iyi zorluklarla sadece iyi hazırlanmış bir takım askerini kullanarak karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, hem bilgisayara hem de diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.
Rivals at War: Firefight, iyi grafiklere sahip eğlenceli bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Temel dezavantajı, bazen size üstesinden gelmesi neredeyse imkansız olan zorluklar sunmasıdır.