Robot FPS Shooting Strike oyununun android hileli apk indirip Robot FPS Shooting Strike hileli mod ile oynayabilirsiniz. Robot FPS Shooting Strike Hile indir

Robot FPS Shooting Strike Nasıl Hile Yapılır

Robot FPS Shooting Strike, robotları içeren bir FPS. Sizin göreviniz yolunuza çıkmaya cesaret eden tüm düşmanları alt etmek. Bunu yapmak için, farklı silahlardan oluşan bir cephanelik arasından seçim yapabilir ve bölgedeki tüm rakipleri aramak için her bir ortama girmektir.
Robot FPS Shooting Strike’daki grafikler tüm karakterleri ve ortamları 3D olarak gösterir. Endişelenmeniz gereken tek şey, güç uygulamaya başlamak ve etkili atış yapmak için kontrolleri anlamak. Özellikle, her robotu alanın her yönünde hareket ettirmenizi sağlayacak bir joystick bulacaksınız. Bu arada, arayüzün sağ tarafında, ateş etmek, silahları değiştirmek ve mühimmatınızı yeniden yüklemek için kullanabileceğiniz her türlü eylem tuşuna sahipsiniz.
Her oyun moduna girmeden önce, savaşmak için kullanmak istediğiniz silahı seçebilirsiniz. Ayrıca, bütün düşmanları yendikten sonra, daha sofistike bir şekilde ateş etmenizi sağlayan yeni ateşli silahları denemek için rakibinizin silahlarını alabilirsiniz.
Robot FPS Shooting Strike, robotlar arasında heyecan verici savaşlarda savaşırken sizi eğlendirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Oyun zaman zaman biraz sert olabilir, ancak burada sahip olduğunuz fütüristik silahlar ve kilidini açmak için karakterlerle dolu dinamik bir FPS.