School Life Simulator 2 oyununun android hileli apk indirip School Life Simulator 2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. School Life Simulator 2 Hile indir

School Life Simulator 2 Nasıl Hile Yapılır

School Life Simulator 2, popüler Yandere Simulator’a çok benzer bir yaklaşıma sahip bir oyundur. Varsayılan olarak, oyuncular genç bir kadın Japon lise öğrencisini kontrol eder (bununla birlikte seçeneklerde bir erkek olarak oynamayı da seçebilirsiniz). Gün boyunca istediğiniz gibi davranabilirsiniz. Okula normal şekilde gidin, alışverişe çıkın, şehri ziyaret edin, araç kullanın ve çok daha fazlasını yapın.
School Life Simulator 2’nun ana aşaması bir Lise ortamıdır, ancak aynı zamanda şehirde mutlak özgürlükle dolaşabilirsiniz. Farklı senaryoların her birinde ilerlerken, diğer karakterlerle iki farklı şekilde etkileşime girebilirsiniz: Onlarla konuşmak veya onlara saldırmak. Bir karakterle konuştuğunuzda onları övebilir, aşağılayabilir, resim çekebilir, ona bir hediye verebilirsiniz vb.
Benzer oyunların aksine School Life Simulator 2, gizlilik konusunda çok fazla endişelenmenizi gerektirmez. Bununla birlikte, her zaman cesetleri öldürme ve sürükleme seçeneği vardır, ancak bu tür şeyler yapmak bir öncelik değildir. Aynı şekilde kolayca, onlara saldırırsanız vatandaşları savunmak için her zaman hazır bulunan, silahlı memurlarla yerel polis noktasını ziyaret etmeyi de seçebilirsiniz.
School Life Simulator 2, eğlenceli olduğu kadar gerçeküstü durumları da sunabilen üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur. Yapılandırma seçeneklerinde, oyundaki grafikleri, belirli Android cihazınızın taleplerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlayacak şekilde ayarlayın. Sonuç olarak, bu oyun, bu türün hayranlarını kesinlikle memnun edecek klasik bir oyunun iyi tasarlanmış bir uyarlamasıdır.