Sins Of Miami Gangster oyununun android hileli apk indirip Sins Of Miami Gangster hileli mod ile oynayabilirsiniz. Sins Of Miami Gangster Hile indir

Sins Of Miami Gangster Nasıl Hile Yapılır

Sins Of Miami Gangster, açık bir dünya ortamında kurulan GTA tarzı bir aksiyon oyunudur. Burada, Miami’deki suç örgütünün zirvesine çıkması gereken küçük bir suçluyu oynayacaksınız. Bunu yapmak için çalmak, vurmak ve zirveye ateş etmek zorunda kalacaksınız.
Sins Of Miami Gangster’daki kontroller basit. Ekranın sol tarafında, hareket etmek için sanal sevinç çubuğunuz var, sağda ise eylem düğmeleriniz var. Bir arabaya yaklaştığınızda, ekranın alt kısmındaki bir düğme açılır ve bu da onu çalma seçeneği sunar. Bir araca bindiğinizde kontroller de biraz değişir.
Oyun, karakterin hapisten çıkması ve eski bir arkadaşla buluşmak için sokaklara dönmesi ile başlar. Oradan her türlü görevi kabul etmek zorundasınız. Bunlar, belirli bir yere araba sürmek veya bir düşmanı yenmek gibi hedefleri tamamlamanızı gerektirir.
Sins Of Miami Gangster, iyi grafikler, hassas bir kontrol sistemi ve çok çeşitli araçlar, silahlar ve görevler sunan harika bir GTA tarzı oyundur.