Skylanders Trap Team oyununun android hileli apk indirip Skylanders Trap Team hileli mod ile oynayabilirsiniz. Skylanders Trap Team Hile indir

Skylanders Trap Team Nasıl Hile Yapılır

Skylander Trap Team, Android cihazınızın ekranındaki konsol sürümü ile hemen hemen aynı grafik kalitesini ve oyun sistemini sunan resmi Skylander serisinin üçüncü şahıs aksiyon oyunudur.
Efsanenin diğer oyunlarında olduğu gibi Skylanders Trap Team’de de oyuna başladığınız karakteri değil, daha birçok Skylanders’ı da kontrol edebilirsiniz. Toplamda, hepsi kendi saldırıları, hareketleri ve özel eylemleri olan 175’ten fazla oynanabilir karakter var.
Skylanders Trap Team’deki kontrol sistemi Android dokunmatik ekrana mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Sağ baş parmağınızı kullanarak karakterinizin hareketini kontrol edersiniz ve solunuzla farklı saldırı türleri gerçekleştirebilirsiniz.
Grafiksel olarak, Skylanders Trap Team gerçekten muhteşem. Oyun sadece belirli cihazlarda çalışır, ancak çalıştığında en yeni nesil konsollara bile layık görsellikler sunar.
Skylanders Trap Team, Skylanders canavarlarını yakalamak ve toplamaktan hoşlanan çocuklar için özellikle muhteşem bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur.