Slendytubbies 2D oyununun android hileli apk indirip Slendytubbies 2D hileli mod ile oynayabilirsiniz. Slendytubbies 2D Hile indir

Slendytubbies 2D Nasıl Hile Yapılır

Slendytubbies 2D, iki boyutlu olarak çekilmiş bir terör oyunudur. Oyuncular, dostça bir şapka giyen ‘teletubby’ üzerinde kontrol sahibi olurlar. Amacınız, her seviyenin etrafına dağılmış olan topları toplamak. Bu oyunda asıl sorun yalnız olmamanız. Ana karakterinizle birlikte, peşinizden gelecek olan sinsi bir yaratık da mevcuttur.
Slendytubbies 2D’deki kontrol sistemleri basit. Sol baş parmağınızla karakterinizi hareket ettirirsiniz ve sağ baş parmağınızla el fenerini açıp kapatırsınız. Sağınızda, el fenerinizi açmak ve kapatmak için tasarlanmış eylem tuşlarını da bulacaksınız.
Gerçekten Slendytubbies 2D’yi öne çıkaran şey, her bir maçın oyunculara sunduğu kişiselleştirme seviyesidir. Çok sayıda farklı seviye arasından seçim yapın, bulması gereken top miktarını ve çok daha fazlasını seçin. Ayrıca, karakterinizi istediğiniz kadar kişiselleştirebilirsiniz.
Slendytubbies 2D basit bir korku oyunudur, aldatıcı masum doğası sizi korkutmaya ve şaşırtmaya hazırdır. Kesin olan bir şey var ki – oynadığınız süre boyunca dehşet içinde olacaksınız.