Slither Snake Pro oyununun android hileli apk indirip Slither Snake Pro hileli mod ile oynayabilirsiniz. Slither Snake Pro Hile indir

Slither Snake Pro Nasıl Hile Yapılır

Slither Snake Pro, slither.io’ya benzeyen çevrim içi bir oyundur ve düşman solucanların panoda ilerlerken attıkları farklı renklerdeki topları yakalama konusunda meydan okur.
Benzer diğer oyunlarla kıyaslandığında sürümü yükseltilmiş görünür ve solucanlar, panolar ve menüler daha parlak ve düzenli bir dizayna sahiptir. Kontroller çok basittir ve sol tarafta bulunan joystick’i kullanarak sürüngeninize rehberlik edersiniz ve sağ tarafta bulunan butona dokunduğunuzda gaza basarsınız.
Solucanınız farklı renklerdeki topları yedikçe büyür ve diğer yılanların etrafını sarmanız daha kolay hale getir böylece onlar size çarpar ve arkalarında bıraktıkları bütün topları yiyebilirsiniz.
Slither Snake Pro aynı türün diğer oyunlarında olduğu gibi bağımlılık yaratan bir oyundurç Diğer oyunculara çarpmadan panoda ilerleyin ve her bir raundun kazananı olmak için sıralamalarda tırmanın.