Smash Supreme oyununun android hileli apk indirip Smash Supreme hileli mod ile oynayabilirsiniz. Smash Supreme Hile indir

Smash Supreme Nasıl Hile Yapılır

Smash Supreme, çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı savaştığınız bir dövüş oyunudur. Ancak, karakterinizin hareketlerini doğrudan kontrol etmek yerine, istediğiniz saldırıları gerçekleştirmek için bir dizi kart kullanmanız gerekecektir.
Smash Supreme’deki savaş sistemleri basit. Saldırılarınızın her biri, her an oynayabileceğiniz bir kartla temsil edilir. Ancak bir kartı oynadıktan sonra, yeniden şarj olması için birkaç saniye beklemeniz gerekir ve tekrar oynayabilirsiniz. Bunu akılda tutarak rakibinize zarar vermeyi denemelisiniz. Düşman saldırılarından kaçınmak için blok tuşunu kullanabilirsiniz, ancak enerjiniz oldukça hızlı tükeneceği için ne kadar uzun süre basılı tuttuğunuza dikkat etmeniz gerekir.
Dövüşler arasında yeni hareketlerle yeni kartlar ekleyebilir veya koleksiyonunuzda bulunan kartları iyileştirebilirsiniz. Bu şekilde, saldırı hasarını artıracaksınız. Ayrıca yeni karakterlerin kilidini açabilir ve zaten açmış olduklarınızı özelleştirebilirsiniz.
Smash Supreme, kesinlikle harika grafiklere sahip orijinal ve eğlenceli bir kart oyunudur. Oyuncular arasındaki kavgalar sadece birkaç dakika sürer, bu nedenle birkaç dakikalık boş zaman öldürmek istediğinizde oynayabileceğiniz mükemmel bir oyundur.