Smashy Road Arena oyununun android hileli apk indirip Smashy Road Arena hileli mod ile oynayabilirsiniz. Smashy Road Arena Hile indir

Smashy Road Arena Nasıl Hile Yapılır

Smashy Road Arena, yürek hoplatan turları sırasında dünyanın her yerinden kullanıcılarla yüzleşmenize meydan okuyan eğlenceli bir çok oyunculu oyundur. Yarış ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız ve her ikisinin de iyi bir kombinasyonunu arıyorsanız, bu oyun sizi tehlikeden kaçmak için olabildiğince hızlı koşmanız gereken bir dizi ortamdan geçirir. Herhangi bir araçtan kaçmak için yürek hoplatan hızlarda kayarak dönün.
Smashy Road Arena’daki mekanikler basit ama ustalaşması biraz zor. Parmağınızı ekran boyunca kaydırarak arabanızı yönlendirin. Ancak, kontrollerin tersine çevrildiğini unutmayın; sağa dönmek için sola hareket ettirin ve sola dönmek için tersini yapın. Ortamlar engellerle doludur: Köprüler, çıkmaz tüneller, göller, nehirler, evler, sokak direkleri, vs. Geçemeyeceğiniz her şeyi atlayın yoksa hızınızı kaybedersiniz.
Smashy Road Arena’nın en güçlü noktalarından biri, tek başınıza veya çok oyunculu oynayabiliyor olmanız. Bu son seçenek, silah toplayarak rakiplerinizi bitirmenize meydan okuyor; puan almak için nişan alın ve ateş edin. En çok zayiata neden olduysanız kazanırsınız. Yalnız modda, ancak, herhangi bir öğeye çarpmadan ortamda dolaşabileceğinizden emin olmak için polisten kaçmanız ve çevikliğinizi geliştirmeniz gerekir. Polis yeterince yaklaşırsa sizi yakalarlar ve oyun biter.
Özelleştirmek için 30’dan fazla farklı aracın ve 30 farklı rengin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, 10 farklı silah kullanarak rakiplerinizi test edebilirsiniz. Onları doğru şekilde nasıl kullanacağınızı ve bu çılgın macerada rakiplerinizi yenmeyi öğrenin.