Soul Warrior oyununun android hileli apk indirip Soul Warrior hileli mod ile oynayabilirsiniz. Soul Warrior Hile indir

Soul Warrior Nasıl Hile Yapılır

Soul Warrior, kullanıcıların Street Fighter/Dead veya Alive/Tekken stili oyunlara benzer şekilde yapay zeka tarafından kontrol edilen rakiplerine ya da Internet üzerinden diğer gerçek oyunculara karşı dövüştükleri 2D bir dövüş oyunudur.
Soul Warrior’da kontroller bu türdeki oyunların kontrolleriyle benzerdir. Ekranın sol kısmında etrafta dolaşmak, zıplamak ve çömelmek için bir joystick vardır ve ayrıca ekranın sağ tarafında saldırı butonu yer alır. Darbeler ve hareketleri birleştirerek sıra dışı kombolar yapabilirsiniz.
Soul Warrior’un hikaye modu ileriye doğru gittikçe yeni karakterlerin ve seviyelerin kilitlerini açmanıza izin verir. Öyle ki, hikaye modu bulacağınız tek mod değildir. Ayrıca eş zamanlı olarak yüzlerce düşmanla karşılaşmak zorunda olduğunuz daha büyük seviyeler vardır.
Soul Warrior, en iyi grafikleri, hassas kontrolleri ve harika karakterleriyle Android’de bulabileceğiniz muhteşem bir dövüş oyunudur. Ayrıca oyun yüzlerce farklı oyun moduna ve ilk etapta aklınıza gelmeyecek bir derinliğe sahiptir.