Squad Strike 3 oyununun android hileli apk indirip Squad Strike 3 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Squad Strike 3 Hile indir

Squad Strike 3 Nasıl Hile Yapılır

Squad Strike 3, Counter Strike oyunundan açık bir şekilde esinlenen birinci şahıs bir nişancı oyunudur. Burada, beş kişiye kadar oyuncu içeren iki takım (teröristler ve terörist karşıtları) kapalı bir alanda savaşırlar. Diğer çevrimiçi oyunculara ya da yapay zeka tarafından kontrol edilen botlara karşı oynayabilirsiniz.
Squad Strike 3’ün ana menüsünden botlara ya da çevrimiçi oyunculara karşı oynamak istediğinize karar verebilirsiniz. Ayrıca birincil ve ikincil silahlarınızı seçebilirsiniz; öyle ki varsayılan modunda bunlar klasik AK-47 ve Glock olacaklardır. Ve elbette oyuncunuzun adını diğer seçenekleri dğeiştirebilirsiniz.
Oynamaya başladığınızda, Squad Strike 3 ve Counter-Strike arasındaki benzerlikleri görebilirsiniz. Seviyeler de_Dust2 ve cs-Assault ile çok benzerdir, silahlar neredeyse aynıdır ve oyun planı gerçekten benzerdir. Temel farklardan biri bu oyunda çömelemezsiniz.
Squad Strike 3 harika bir birinci şahıs nişancı oyunudur ve her ne kadar çevrimiçi olarak oynamanıza olanak sağlasada tek başına modda botlara karşı oynamak da eğlencelidir.