Star Trek Timelines oyununun android hileli apk indirip Star Trek Timelines hileli mod ile oynayabilirsiniz. Star Trek Timelines Hile indir

Star Trek Timelines Nasıl Hile Yapılır

Star Trek Timelines, Starfleet’e katılabileceğiniz ve kendinizi USS Enterprise’ın başına koyabileceğiniz bazı aksiyon ve rol oynama unsurlarına sahip bir macera oyunudur. Elbette, bunu tek başınıza yapamazsınız; önce Star Trek: Original Series, Deep Space 9 ve New Generation’dan mürettebat kiralamanız gerekiyor.
Star Trek Timelines’ın oynanışı çok çeşitlilik sunar. Bazen, bazı sorunlarla nasıl karşılaşacağınıza karar vermeniz gerekir. Diğer zamanlarda, uzay geminizle düşmanlarla savaşmaktan başka seçeneğiniz yoktur. Bu savaşlar neredeyse otomatiktir, sadece hangi yetenekleri ne zaman kullanmak istediğinizi seçmeniz yeterli.
Oyundaki 50+ karakterin her birinin, belirli eylemleri gerçekleştirmenize izin veren kendi özel yetenekleri mevcuttur. Picard gibi bazıları savaşta daha iyidir, Spock gibi diğerleri ise müzakere konusunda daha faydalıdır.
Star Trek Timelines, sadece Star Trek hayranlarını hedef alan kapsamlı bir oyun. Diziyi izlemeyenler de keyfini çıkarabilir, ancak dizinin arka planını biliyorsanız özellikle eğlenceli bir oyundur.