Steel Street Fighter Club oyununun android hileli apk indirip Steel Street Fighter Club hileli mod ile oynayabilirsiniz. Steel Street Fighter Club Hile indir

Steel Street Fighter Club Nasıl Hile Yapılır

Steel Street Fighter Club, çeşitli boks savaşlarını tanıtan ilginç bir robot dövüş oyunudur. Farklı saldırılar kullanarak rakibinizi yok ederken sizi eğlendirecek eğlenceli bir oyundan bahsediyoruz.
Steel Street Fighter Club, savaşı kazanmaya devam ederken kilidini açabileceğiniz çok çeşitli robotlar içerir. Her birinin, kesinlikle rakiplerinizi yok etmek için kullanmanız gereken halkada kendine özgü yetenekleri var.
Kontroller kullanımı oldukça kolaydır, çünkü tek yapmanız gereken ekrana dokunmaktır. Aslında, diğer robotun ömrünü azaltan saldırıları tetiklemek ve birleştirmek için tıklayabileceğiniz çeşitli düğmeler vardır. Ekranın üst kısmında yer alan sağlık çubuğu ikinci tarafından güncellenecektir.
Steel Street Fighter Club, boks ringindeki farklı robot savaşlarının bir parçası olarak sizi eğlendirecek. Başka bir deyişle, her savaşta kazanan olmak için farklı saldırı dizilerini doğaçlama konusunda sizi zorlayan inanılmaz eğlenceli bir oyundur.