Stick Fight : SW oyununun android hileli apk indirip Stick Fight : SW hileli mod ile oynayabilirsiniz. Stick Fight : SW Hile indir

Stick Fight : SW Nasıl Hile Yapılır

İki boyutlu aksiyon oyunu Stick Fight: Shadow Warrior’da düşman ordularını alt edin. Ekranın ortasına yerleştirilmiş bir karakteri kontrol edin ve her iki taraftan görünmeye devam etmek yerine tüm düşmanları yenmeye çalışın.
Stick Fight: Shadow Warrior çok basit bir kontrol sistemine sahiptir: Soldaki düşmanlara saldırmak için ekranın sol tarafına dokunun ve sağ taraftaki düşmanlara saldırmak için sağa dokunun. Bir saldırı başarısız olursa, bir veya iki saniye savunmasız kalırsınız ve herhangi bir düşman sizi yenebilir. Üstelik, her biri kendi saldırı düzenine sahip birkaç farklı türde düşman var.
Oyunda ilerledikçe, karakterinizi donatmak için tonlarca silahın ve diğer nesnelerin kilidini açabilirsiniz. Ve güçlü patronları yenerek, oyun becerilerinizi gösteren dokuz farklı renkli kemerin kilidini açabilirsiniz.
Stick Fight: Shadow Warrior çok akıcı bir aksiyon oyunudur, hatta bazen olağanüstüdür. Kontrolleri kullanmayı öğrendiğiniz andan itibaren her oyunda onlarca düşmanı alt edin.