StickMan PUBG Legends PlayerKnown oyununun android hileli apk indirip StickMan PUBG Legends PlayerKnown hileli mod ile oynayabilirsiniz. StickMan PUBG Legends PlayerKnown Hile indir

StickMan PUBG Legends PlayerKnown Nasıl Hile Yapılır

StickMan PUBG Legends PlayerKnown klasik 2D platformlarıyla birkaç yıl önce viral çevrimiçi bir sansasyon yaratan çöp adam dövüşlerinin heyecan verici aksiyonunu mükemmel bir şekilde birleştiren eğlenceli bir oyundur.
StickMan PUBG Legends PlayerKnown’ın arkasındaki fikir çok basittir: popüler büyük savaşlarda olduğu gibi, oyuncularla dolu seviyelere dalarsınız ve hayatta kalan son insan ya da denerken ölen son kişi olarak oyuncuların tamamıyla karşı karşıya gelirsiniz.
StickMan PUBG Legends PlayerKnown’un en göze çarpan özelliği savaş sistemidir; çünkü, amacınız en işe yarar silahları toplamak değil en başından itibaren hem rakiplerinize saldırmak hem de kendinizi savunmak adına size yardımcı olacak özel hareketleri bir anda yapmaktır. Bu da, sistemin her oyuncunun becerilerini daha iyi veya daha kötü silahlara sahip olma şansından çok daha fazla ödüllendirdiği anlamına gelir.