Super Hero oyununun android hileli apk indirip Super Hero hileli mod ile oynayabilirsiniz. Super Hero Hile indir

Super Hero Nasıl Hile Yapılır

Super Hero, dünyanın dört bir yanında uçan ve gizli bir hazine arayan bir süper kahraman olarak oynadığınız bir aksiyon ve macera oyunu.
Bu platform oyununda, her köşede dolaşan kötülükten kaçınmak istiyorsanız konsantre olmanız gerekir. Karakterinizi hareket ettirmek için sadece sol ve sağ yön düğmelerini kullanın. Atlamak ve saldırmak için iki eylem düğmesi de kullanabilirsiniz. Seviyenin sonuna kadar gitmek için, kayalardan atlamak, düşmanları önlemek, kutuları imha etmek ve çok daha fazlasını yapmak zorunda kalacaksınız. Yolda çok sayıda engel olacak ve oynamaya devam etmek istiyorsanız hepsini yenmelisiniz.
Hedefiniz oldukça açık: Hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın. Bazı durumlarda, bir yerden diğerine koşan küçük vahşi hayvanlarla karşılaşacaksınız, ancak diğerlerinde insanüstü saldırılardan kaçınmanız gerekecektir. Ne olursa olsun, stratejik yerlere harita etrafında dağılmış olan altınları toplayarak mümkün olduğunca fazla hazine elde etmeye çalışmalısınız.
Siz ilerledikçe, oyun daha da zorlaşacaktır, bu yüzden her seviye en sondan daha zor olacaktır. Super Hero’da hangi gizli hazineyi bulabilirsiniz?