Super Mo Salah Adventure of Jabber oyununun android hileli apk indirip Super Mo Salah Adventure of Jabber hileli mod ile oynayabilirsiniz. Super Mo Salah Adventure of Jabber Hile indir

Super Mo Salah Adventure of Jabber Nasıl Hile Yapılır

Super Mo Salah Adventure of Jabber, Mısırlı futbolcu Salah’ın bütün farklı ortamlarda koşmasına yardım etme konusunda meydan okuyan bir platform oyunudur. Aynı benzer oyunlarda olduğu gibi çok dikkatli olmalısınız çünkü sizi durdurmak için ellerinden geleni yapacak tonlarca düşman ve tuzakla karşılaşacaksınız.
Super Mo Salah Adventure of Jabber 2D ilgi çekici görseller ve geçebileceğiniz tonlarca seviye içerir. Kontrol sistemi bu tür oyunlardaki sistemle benzerdir ve ileri ve geri gitmek için ekrana tıklamalı zıplamak ya da düşmanlarınıza saldırmak için de aksiyon butonuna dokunmalısınız.
Fakat Super Mo Salah Adventure of Jabber size sadece farklı ortamlarda ilerleme konusunda meydan okumaz ayrıca size saldırmak ve durdurmak isteyen küçük canavarların üstesinden gelmelisiniz. Onlardan kurtulmak için onların üzerine zıplamalı ve ezmelisiniz.
Super Mo Salah Adventure of Jabber ile futbolcu Mohamed Salah’ın bütün seviyeleri geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Mümkün olduğunca çok para toplayın ve seviyeleri geçmek ve zafere ulaşmak için düşmanlarınızdan kurtulun.