Super Pionero – Adventures of the king´s scout oyununun android hileli apk indirip Super Pionero – Adventures of the king´s scout hileli mod ile oynayabilirsiniz. Super Pionero – Adventures of the king´s scout Hile indir

Super Pionero – Adventures of the king´s scout Nasıl Hile Yapılır

Super Pionero – Adventures Of The King’s Scout, Maxi adlı genç bir maceracının bulabileceği tüm ödülleri ve İncilleri toplamasına yardım ettiğiniz bir aksiyon ve macera oyunudur. Bu öğelerle, zaman tükenmeden önce Tanrı’nın sözünü her seviyede yayabilirsiniz.
Ama hiçbir şeySuper Pionero – Adventures Of The King’s Scout’da göründüğü kadar kolay değildir, çünkü hayvanlar ve böcekler size yol boyunca saldırırlar. Bu oyun 2D grafiklere ve üç oyun moduna sahiptir. Oynamaya başlamadan önce, arcade modu, koşu modu ve dodge modu arasında seçim yapmanız gerekir.
Hangi modu seçerseniz seçin, çevrenize ve yaklaşmakta olan böceklere ve hayvanlara çok dikkat etmek zorundasınız. Oynanış basittir: Yapmanız gereken tek şey, herhangi bir tuzağa düşmeden devam etmek için atlama düğmesine dokunmak. İlerlerken ve ödül toplarken, kötülüğe karşı savaşmanız gereken seviyeleri bile oynayabilirsiniz.
Super Pionero – Adventures Of The King’s Scout ile ödülleri toplayarak ve düşmanlarınızdan ne pahasına olursa olsun kaçınarak farklı senaryolar arasında ilerleyebilirsiniz. Maxi ve arkadaşlarının her bir seviyeyi birer birer atmasına yardımcı olmak için olabildiğince çok puan toplayın.