Taichi Panda oyununun android hileli apk indirip Taichi Panda hileli mod ile oynayabilirsiniz. Taichi Panda Hile indir

Taichi Panda Nasıl Hile Yapılır

Taichi Panda, geleneksel bir zindan oyunudur, sadece bir suikastçı, bir sihirbaz veya kabzalı silahlı bir şövalyeyi kontrol etmek yerine, ölümcül dövüş becerilerine sahip bir panda ayısını kontrol ediyorsunuz.
Taichi Panda’daki kontrol sistemi türü için ortaktır. Ekranın sol tarafında, pandayı hareket ettirmek için sanal bir crosspad var, sağda ise tüm saldırı düğmelerini bulacaksınız. Temel saldırı her zaman mevcuttur, ancak özel saldırıların şarj edilmesi biraz zaman alacaktır.
Başlangıçta yapmanız gereken tek şey, her seviye için son patronlar da dahil olmak üzere tüm düşmanları öldürmektir. Ancak, birkaç kez seviye atladıktan sonra, diğer oyuncuları görebileceğiniz, görevlerinizi seçebileceğiniz, yanınıza alacağınız ekipmanı seçebileceğiniz veya güçlerinizi yükseltebileceğiniz Taichi Panda ortak alanına erişebilirsiniz.
Savaş modunda, AI kontrollü düşmanlarla dolu düzinelerce kısa seviye oynayabilirsiniz. En eğlenceli şey, özel olarak tasarlanmış PvP arenalarında diğer oyunculara karşı savaşmaktır.
Taichi Panda, sadece basit ve eğlenceli bir oyun değil, aynı zamanda kesinlikle mükemmel grafiklere sahip mükemmel bir kes biç oyunu.