Tempest: Pirate Action RPG oyununun android hileli apk indirip Tempest: Pirate Action RPG hileli mod ile oynayabilirsiniz. Tempest: Pirate Action RPG Hile indir

Tempest: Pirate Action RPG Nasıl Hile Yapılır

Tempest: Pirate Action RPG, para ve hazineye susamış bir Karayip Denizi’nde geçen eğlenceli bir aksiyon, rol yapma ve strateji kombinasyonudur. Neyse ki, bu sulardaki en korkunç korsan gemilerinden birisiniz.
Oynamaya başladığınızda, düşük seviyeli bir geminiz ve mürettebatınız olur. Ancak, birkaç görevi tamamlayıp para kazandıktan sonra, korsan geminizin birçok özelliğini geliştirebilir ve daha büyük ve daha iyi bir ekip kiralayabilirsiniz. Örneğin, gövdenizi güçlendirebilir veya daha iyi toplar satın alabilirsiniz.
Deniz savaşlarındaki kontroller dokunmatik ekranlı cihazlara çok iyi uyarlanmıştır. Ekranın yanlarına vurarak geminizin bu yönde dönmesini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde, bu şekilde hareket etmek için denizin herhangi bir yerine çarpmanız yeterli. Ateş etmek için düşman gemisini hedefinizin içine alın ve top tuşuna basın.
Savaşlar arasında, oyuncular ana haritayı kullanarak serbestçe hareket edebilirler. Haritadaki herhangi bir limanı ziyaret etmek için herhangi bir hedef noktasını tıklayın. Orada bulunduğunuzda takas yapabilir, yeni mürettebat üyeleri işe alabilir, görevleri kabul edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Tempest: Pirate Action RPG, heyecan verici 3D deniz savaşlarına katılabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Ayrıca, oyunun mükemmel grafikleri ve tonlarca farklı görevi mevcuttur.