Terminator 2: Judgment Day oyununun android hileli apk indirip Terminator 2: Judgment Day hileli mod ile oynayabilirsiniz. Terminator 2: Judgment Day Hile indir

Terminator 2: Judgment Day Nasıl Hile Yapılır

Terminator 2: Judgemental Day, resmi bir Terminator 2 lisansına sahip olmanın avantajının yanı sıra popüler oyun Rules of Survival’ın bir versiyonudur. Açıkça PUBG’den (Playersunkown’s Battlegrounds) ilham almış 120 oyuncu, silah ve araba dolu bir adada bir kez daha karşı karşıya gelecek. Hayatta kalan son kişi oyunun tek galibi.
Terminator 2: Judgemental Day’in oyun kurgusu bu türde klasiktir. Ekranınızın solunda, karakterinizi hareket ettirmenize izin veren sanal bir kontrol çubuğu var ve sağınızda ise size ateş etme, aşağı çömelme ve zıplama şansı sağlayacak bir dizi tuş var. Elbette, silahları değiştirmek, şarj etmek, keskin nişancı moduna geçmek, nesneleri almak, araba kullanmak ve daha pek çok şey için de bir dizi buton var.
Terminator 2: Judgemental Day’in arkasındaki hikaye PUBG maçlarına ya da hemen hemen herhangi bir Android ‘Battle Royale’ unvanına çok benzer. Oyuncular rastgele bir adaya düşürülür ve paraşütle atılır. Bir kere indiğinizde, toplayabildiğiniz kadar silah, zırh ve diğer faydalı araçları kapmak için koşmalısınız. Bu adadaki kuvvet alanı, oynadıkça küçülür, böylece oynadıkça daha fazla rakiple karşılaşırsınız.
Terminator 2: Judgemental Day standartlara göre iyi bir ‘Battle Royale’ ve oyunculara onunla birlikte eğlenceli bir oyun deneyimi sunan benzersiz bir öncül sunuyor. Bu türdeki diğer isimler gibi, yalnız modda mı, 2p modunda mı yoksa takımlara ayrılmak mı istediğinizi seçersiniz.