The Adventure of Fire 2 oyununun android hileli apk indirip The Adventure of Fire 2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. The Adventure of Fire 2 Hile indir

The Adventure of Fire 2 Nasıl Hile Yapılır

The Adventure of Fire 2, bir su damlasının ve alevin çok sayıda seviye boyunca ilerlemesine yardımcı olduğunuz bir aksiyon ve macera oyunur. Bu başlıkla ilgili dikkat çekici olan ise her iki karakteri de eş zamanlı olarak kontrol etmek zorunda olmanızdır öyle ki belirlenmiş butonu ihtiyaç duyduğunuzda kullanarak her iki karakter arasında geçiş yapabilirsiniz.
Bunun yanısıra, iki karakteri kontrol ettiğiniz oyun planı gerçekten eşsizdir ve güvenli bir şekilde ilerlemek için var olan bütün engellere karşı dikkatli olmalısınız. Örneğin, alevin su birikintisine düşmediğinden emin olmalısınız çünkü eğer düşerse yok olur.
The Adventure of Fire 2’nun ilk seviyelerinde karakterlerinizin seviyelerin sonuna kadar gelmesini sağlarken herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Bununla birlikte, oynadıkça oyunun zorluk derecesi artacaktır.
The Adventure of Fire 2 oyununda bu iki karaktere belirli kapılara ulaşmaları ve seviyeden kurtulmalarında yardım ederken birçok platformdan geçmelisiniz. Bu oyun, şüphesiz, ateşin ve suyun her bir hareketini yönetmeyi başardığınızda çok eğleneceğiniz bir başlıktır.